Uludağ Frutti Extra ile Euroleague Final Four heyecanını 3 gün boyunca Almanya’da yaşamaya var mısın?

DUYURU: Euroleague yönetimi, Corona Virüs salgını nedeniyle ikinci bir açıklamaya kadar Turkish Airlines Euroleague organizasyonundaki tüm maçların askıya alındığını bildirmiştir. 22 – 24 Mayıs’ta Köln’de gerçekleşmesi planlanan Turkish Airlines EuroLeague Final Four organizasyonunun ise durumu ile ilgili herhangi bir açıklama olmamakla birlikte belirsizlik devam etmektedir. Uludağ İçecek olarak gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Migros ile gerçekleştirdiğimiz Turkish Airlines Euroleague Final Four Seyahati çekiliş kampanyamızda herhangi bir değişikliğimiz olmadığını tüketicilerimize bildirmek isteriz. Çekilişimiz kampanyamız aşağıda detayları belirtilen plan çerçevesinde 01.04.2020 (Saat 23:00) tarihine kadar devam edecek ve çekilişimizin kazananı 07.04.2020 saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak belirlenecektir. 20 kişi tek kişilik 2020 Turkish Airlines Eurolaegue Final Four Seyahati ödülümüzün ise gelişmeler doğrultusunda kazananlarımızı mağdur etmeyecek ve sağlıklarını riske atmayacak şekilde güncelleneceğini kamuoyuna duyururuz.

Uludağ Frutti Extra, Turkish Airlines EuroLeague Final Four sponsorluğu kapsamında 20 kişiye EuroLeague Final Four bileti ve 3 Gecelik Almanya Seyahati hediye ediyor! 27 Şubat-1 Nisan tarihleri arasında Migros’tan Money kart ile yapılacak her Frutti Extra alışverişine bir çekiliş hakkı kazanarak kampanyaya dahil olabilir ve 22-24 Mayıs’ta Köln’de gerçekleşecek EuroLeague Final Four’u yerinde izleyecek 20 şanslı kişiden biri olabilirsiniz. Çekiliş ile kazanan 20 kişiye ulaşım ve konaklama masrafları dahil olacak şekilde EuroLeague Final Four bileti ve 3 gecelik Almanya seyahati hediye edilecek.

Detaylı bilgi Migroskop ve Money.com.tr’de.

Basketbolda Yeni Heyecan: Frutti Extra Bursaspor

Bursa’nın Basketbol Takımı; Frutti Extra Bursaspor

Uludağ İçecek ile Bursaspor Basketbol Takımı arasında yapılan yeni anlaşmayla “Frutti Extra Bursaspor” ismini alan basketbol takımımız, Basketbol Süper Ligi’nde kentimizin ismini başarılarla duyurma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ligin 3. haftasında Bursa’da gerçekleşecek önemli maç öncesinde taraftarlarıyla ve basınla sponsorluk haberini paylaşmak üzere bir lansman organizasyonunda biraraya gelen “Frutti Extra Bursaspor” yöneticileri ve Uludağ İçecek Türk AŞ. Yönetimi; sponsorluk süreci ve hedefler konusunda bilgi aktarıp, ligi değerlendirdiler.

Yıllardır Bursaspor Futbol Takımı’nın “Uludağ Limonata” markasıyla yanında olan Uludağ İçecek Türk A.Ş., spora olan desteğini, “Frutti Extra” markasını da doğum yeri olan Bursa ile yan yana getirerek sürdürdü. Basketbol Süper Ligi’ne bu sene şampiyon olarak çıkan Bursaspor Basketbol Takımı’na da isim sponsoru olan Uludağ İçecek Türk AŞ., kulübe olan desteğiyle taraftardan da tam not aldı.

3 Ekim’de ön anlaşması yapılan sponsorluğun lansman organizasyonunda Uludağ İçecek Türk AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak, Uludağ İçecek Türk AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Uludağ İçecek Türk AŞ. CEO’su Mete Öz, Uludağ İçecek Türk AŞ. ortaklarından Bursaspor Kulübü Eski Başkanı Levent Kızıl ile Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı Başkanı Sezer Sezgin, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı Genel Menajeri Nedim Yücel, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı Kaptanı Ender Arslan yan yana yer aldılar ve oyuncularla birlikte taraftarı selamladılar.

Büyük hedeflerle çıkılan yolda; Bursa ismini zirveye taşımak üzere üstün gayret göstereceklerini ifade eden takım üyeleri, kentin markasını taşımaktan duydukları gururu ifade ederken, Uludağ İçecek Türk AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl ise; Bursa’yla ilgili konularda yerel ve ulusal sponsorlukları önemsiyoruz.” dedi ve örnek verdi.

 • Uludağ Premium – Uludağ Ekonomi Zirvesi
 • Uludağ Premium – Bursa Flarmoni Derneği Ana Sponsoru / 9. Yıl
 • Uludağ Limonata – Bursaspor Futbol Takımı
 • Frutti Extra – Bursaspor Basketbol Takımı

Son söz; yeni işbirliği Frutti Extra Bursaspor olmak üzere tüm basketbol camiasına ve kentimize hayırlı olsun.

Uludağ Limonata Bursaspor’un Arkasında!

Uludağ İçecek Türkiye’nin ilk ambalajlı limonatası olan Uludağ Limonata markası ile Bursaspor Kulübü’ne forma sırt sponsoru olarak verdiği desteği 2019-2020 yılında da sürdüreceğini açıkladı.

Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük ve en köklü içecek şirketi olan Uludağ İçecek, Uludağ Limonata markasıyla Türkiye Kupası’nın kazanıldığı 1985 yılında başlayan Bursaspor forma sponsorluğunu 2005-2007’de Süper Lig’e yükseldiği dönemde, Bursaspor’un Süper Lig şampiyonu olduğu 2009-2010 sezonunun yanı sıra 2013-2014, 2014-2015, 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarında da devam ettirdi.

Uludağ İçecek, Bursaspor Kulübü Futbol Takımı’nın forma sırt sponsorluğunu 2019-2020 sezonunu da kapsayacak şekilde uzattı. 7 Ağustos 2019 günü Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Uludağ İçecek’i temsilen Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl ve Uludağ İçecek CEO’su Mete Öz, Bursaspor’dan ise Başkan Mesut Mestan katıldı.

Sponsorluk töreni öncesi kısa bir konuşma yapan Başkan Mesut Mestan, “Bizim için önemli günlerden bir tanesi. Uludağ İçecek ailesi ile sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Bursaspor için hayırlı olmasını arzuluyoruz” açıklamasında bulundu.

Uludağ İçecek AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, aile olarak çocukluktan beri Bursasporlu olduklarını ve Bursaspor’un iyi gününde de kötü gününde de destek verdiklerini söyledi: “Biz çocukluktan beri aile olarak Bursasporluyuz. Atatürk Stadı’nda büyüdük. Önemli olan kurumların, taraftarların, şirketlerin Bursaspor’un yanında olması. 2000’den bu yana Bursaspor’un formasının arkasında iyi günde de kötü günde de biz olduk. Babamın yönetici olduğu dönemde kupa şampiyonu olurken Uludağ forma sponsoruydu. Ağabeyim Levent Kızıl başkanlığında da 2. Lig şampiyonu olmuştuk.”

Uludağ İçecek İcra Kurulu Başkanı Mete Öz, “2005-2006 sezonun da ben yöneticiydim. Bu duruma benzer bir durum vardı. Hesaplar hacizliydi ve yayın geliri yoktu. Spor Toto’dan gelir vardı. Gençlik Spor ona el koymuştu. Merinos hesaplarıyla iş yaptık. Mesut Başkanımız o dönem genel sekreter ben de mali asbaşkandım. O gün oldu, bugün de olacağına inanıyorum. Biz Uludağ İçecek olarak Bursaspor’un 30-40 yıldır arkasındayız. Son 20 yılda en fazla destek vereniz ve arkasında olmaya devam edeceğiz. Ekonomik krize karşın yine Bursaspor’un arkasında olmaktan gurur duyuyoruz. O zaman uğurlu gelmiştik. İnşallah bu yıl da uğurlu geliriz ve Süper Lig’e çıkarız"dedi.

Konuşmaların ardından imzalanan 1 yıllık anlaşma ile Uludağ Limonata markası Bursaspor formasının arkasında yer almaya devam edecek.

Uludağ İçecek & Bursaspor Forma Sponsorluğu Tarihçesi:
1985-1986 Cavit Çağlar
2005-2007 Levent Kızıl
2009-2010 İbrahim Yazıcı
2013-2014
2014-2015
2016-2017
2017-2018
2019-2020

Efsane Uludağ Gazozu, Mete Gazoz’un Yanında!

Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük ve en köklü içecek şirketlerinden Uludağ İçecek, Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası birincisi olan milli okçumuz Mete Gazoz’a 2016 Rio Olimpiyatları kapsamında vermeye başladığı sponsorluk desteğini 2020 Olimpiyatları’na giden yolculuğunda da sürdürüyor.

Kültür sanattan eğitime ve spora kadar pek çok alandaki sponsorluk çalışmalarıyla Türkiye’nin toplumsal hayatının zenginleşmesi ve ileriye taşınmasına katkı sağlayan Uludağ İçecek, hayallerini gerçekleştirmek isteyen kariyerinin başındaki sporculara da destek veriyor. Bu doğrultuda şirket 2016 Rio Olimpiyatları öncesinde Mete Gazoz’a Efsane Uludağ Gazozu markasıyla sponsor olmuş, ardından anlaşmasını 2020 Olimpiyatları’nı da kapsayacak şekilde genişletmişti.

2016 yılında Rio de Janeiro’da sergilediği performansla ülkemize gurur veren Mete Gazoz, Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen anket sonucunda 2018 Yılının Klasik Yay Kategorisinde En İyi Sporcusu ve En İyi Çıkış Yapan Sporcusu seçilmişti.

Efsane Uludağ Gazozu, milli ve ata sporumuz olan okçuluğu Türkiye’de bir üst kademeye taşıyan genç sporculardan biri olan Mete Gazoz’a sponsor olarak, başarıları ile gurur duyuyor.

Başarıları

2018

 • Türkiye Salon Şampiyonası – Klasik Yay Büyük Erkekler 1.lik
 • Yankton Dünya Salon Şampiyonası / ABD – Klasik Yay Genç Erkekler 2.lik
 • Dünya Kupası 1. Ayak / Çin - Klasik Yay Karışık Takım 2.lik
 • Gençlik Kupası / Klasik Yay Erkekler Takım Şampiyonluğu
 • Akdeniz Oyunları / Klasik Yay Erkekler 1.lik
 • Gençler Avrupa Şampiyonası / Yunanistan - Klasik Yay Genç Erkekler Ferdi
 • Genç Erkekler Takım ve Karışık Takım 1.lik
 • Dünya Kupası 4. Ayak / Berlin - Klasik Yay Erkekler 1.lik ve Klasik Yay Karışık Takım 3.lük
 • Dünya Kupası Finali / Samsun – Klasik Yay Karışık Takım 2.lik

2017

 • Avrupa Gençlik Kupası / Yunanistan – Klasik Yay Genç Erkekler Ferdi 1.lik
 • Avrupa Gençlik Kupası / Yunanistan – Klasik Yay Genç Erkek Takım 1.lik
 • Avrupa Gençlik Kupası / Yunanistan – Klasik Yay Karışık Takım 3.lük
 • Uluslararası Fetih Kupası – Klasik Yay Büyük Erkekler 1.lik
 • Gençler Avrupa Kupası / Hırvatistan – Klasik Yay Erkekler 1.lik
 • Batum Okçuluk Kupası / Gürcistan – Klasik Yay Büyük Erkekler Ferdi 3.lük
 • Batum Okçuluk Kupası / Gürcistan – Klasik Yay Karışık Takım 3.lük

2016

 • Açık Hava Türkiye Şampiyonası – Klasik Yay Büyük Erkekler Ferdi 1.lik
 • Dünya Kupası 1. Ayak / Çin – Türkiye Rekoru
 • Açık Hava Avrupa Şampiyonası / İngiltere – 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Kota Yarışması Ferdi 1.lik
 • Açık Hava Avrupa Şampiyonası / İngiltere – Avrupa Klasik Yay Erkekler Ferdi 2.lik
 • Rio Olimpiyat Oyunları / Brezilya – Son 32 turu

2015

 • Açık Hava Türkiye Şampiyonası – Klasik Yay Büyük Erkekler Ferdi 1.lik

2018 Yılında En Fazla İçecek İhracatı Yapan Şirket: Uludağ İçecek

2018 Yılında En Fazla İçecek İhracatı Yapan Şirket: Uludağ İçecek

2018 yılında gerçekleştirdiği 35 milyon dolarlık ihracat ile en fazla içecek ihracatı yapan şirket ödülüne layık görülen Uludağ İçecek’in ödülünü tüm çalışanları adına CEO’su Mete Öz aldı.

Hemen hemen her Uludağ İçecek markasının farklı ülkelerde yeni hikayelerinin oluştuğuna değinen Öz sözlerini şöyle sürdürdü: “Almanya’da 100 metre yürüyünce Uludağ Gazozu bulamayacağınız bir şehir artık yok. Her markanın birçok farklı ülkede farklı hikayesini yarattık. Irak’ta “Uludağ Frutti”, Romanya’da Uludağ Limonata, İngiltere’de “Uludağ Premium Su” önde giden ürünlerimiz.”

2018 Yılında İtibarını En Çok Artıran Gazsız İçecek: Herkesin Tercihi Uludağ Limonata

Akademetre tarafından Marketing Türkiye için gerçekleştirilen ve Türkiye’nin 12 ilinde 1200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmelerle markaları değerlendiren “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçları doğrultusunda dağıtılan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında Uludağ Limonata, gazsız içecek kategorisinde itibarını en çok artıran marka seçildi. Ev yapımı tadıyla yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen limonatası olan Uludağ Limonata’nın ödülünü Uludağ İçecek ekibi 8 Ocak Salı akşamı düzenlenen ödül töreninde teslim aldı.

Uludağ Limonata, Sıcak Yaz Günlerinde Olmazsa Olmaz!

Uludağ Limonata, Sıcak Yaz Günlerinde Olmazsa Olmaz!

Sıcak yaz günlerini serinleten Uludağ Limonata’nın yaza özel reklam filmi yayında. “Olmazsa olmaz” sloganıyla hazırlanan reklam filmi, Uludağ Limonata’nın sahil keyfinin vazgeçilmezlerinden olduğunu vurgularken koruyucu içermediği mesajını da veriyor.

BBDSO ile MFÖ Aynı Sahnede

BBDSO ile MFÖ Aynı Sahnede

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 57. Uluslararası Bursa Festivali’nde efsanevi grup MFÖ ile aynı sahneyi paylaşıyor. MFÖ’nün unutulmaz eserlerinin senfonik aranjesini Bursalı müzikseverler ile buluşturuyor.

Uludağ Premium’un sponsorluğunda Bursa Filarmoni Derneği’nin desteklediği ve klasik müziği daha geniş kitlelere ulaştıran Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), 20 Haziran Çarşamba akşamı Türkiye’nin pop müzik tarihine damga vuran MFÖ ile aynı sahneyi paylaşacak. 1970’li yıllardan bu yana sayısız söz ve besteye imza atan MFÖ; 57. Uluslararası Bursa Festivali’nin açılış konseri için BBDSO ile birlikte Bursalı müzikseverlerin karşısına çıkacak. MFÖ’nün sevilen eserlerinin senfonik aranjelerinin çalınacağı konseri, BBDSO Şefi Dağhan Doğu ile ünlü aranjör Turhan Yükseler yönetecek.

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından 57. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 20 Haziran Çarşamba saat 21.15’te Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda düzenlenecek konserin biletleri www.biletinial.com adresinden satın alınabiliyor.

Uludağ İçecek, Effie’de 3 Ödülün Sahibi Oldu!

Uludağ İçecek, Effie’de 3 Ödülün Sahibi Oldu!

Uludağ İçecek, 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’ndan Uludağ Meyvelim ile Gümüş, Uludağ Frutti Extra ve Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi ile Bronz olmak üzere toplam 3 ödülün sahibi oldu. Uludağ İçecek şirket tarihinde ilk kez kozmetik, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde ödül kazandı.

Uludağ İçecek, Reklamcılık Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği reklam dünyasının Oscar’ı olarak bilinen, Effie Türkiye Reklam Etkinlikleri Yarışmasının 10.’sunda 3 ödüle layık görüldü.

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi’nin ilk kampanyası “Uludağ’dan Cildinize Doğal Bir Armağan” ise Kozmetik-Güzellik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Bronz Effie almaya hak kazandı. İçecek kategorisi dışındaki ilk ürün olan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi’nin doğal ve zengin mineralli yapısına vurgu yapan çalışmalarda, doğallığıyla tanınan ünlü top model Tülin Şahin yer alıyordu. Uludağ İçecek 100 yılı aşan şirket tarihinde ilk kez kozmetik, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde ödül kazanmış oldu.

Türkiye’nin sevilen lezzetlerinden olan Uludağ Meyvelim, iki yeni çeşidini tanıtmak için ünlü şarkıcı Gökçe’nin oynadığı ve “Akıp Giden Lezzet” sloganıyla hazırlanan reklam filmiyle içecek kategorisinde Gümüş Effie kazandı.

“Tarifsiz Lezzet” sloganıyla geçtiğimiz yıl tüketicilerin karşısına çıkan ve eğlenceli bir dille ürünün zengin mineralli yapısı, meyve suyu içeriği ve farklı çeşitlerini anlatan Uludağ Frutti Extra “Tarifsiz Lezzet” reklam filmi İçecek kategorisinde Bronz Effie’ye layık görüldü.

Uludağ Frutti Extra Ekstra Lezzet İçerir Koruyucu İçermez

Uludağ Frutti Extra Ekstra Lezzet İçerir Koruyucu İçermez

Yeni reklam filminde yenilenen Uludağ Frutti Extra’nın koruyucu içermediği eğlenceli bir dille ekranlara getiriliyor.

100 yıldır kaynağı değişmeyen zengin mineralli maden suyu ile meyve suyunu buluşturarak önemli bir hayran kitlesi yaratan Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam kampanyası ekranlara gelmeye başladı. Filmde gerçek meyve suyu içeren, altı çeşidi olan ve yeni koruyucu içermeyen formülü ile Uludağ Frutti Extra’nın hikayesi ürünün dinamik ruhunun bir yansıması olan genç bir karakter tarafından anlatılıyor. Karakteri önceki filmlerde rol alan, tanınmış oyuncu Can Sipahi canlandırıyor.

“Ekstra lezzet içerir, koruyucu içermez” sloganıyla tamamlanan filmin yönetmenliğini Melih Eryılmaz üstleniyor. 90 günlük bir ekiple bir günde hazırlanan reklam filmi 36 ve 19 saniyelik iki versiyonla hem TV hem de dijital mecralarda yayınlanacak. Reklam filmi için tıklayınız.

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri, Çanta Hediyeli Seyahat Paketleriyle Şimdi Daha da Pratik!

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri, Çanta Hediyeli Seyahat Paketleriyle Şimdi Daha da Pratik!

Uludağ İçecek’in en sevilen lezzetleri arasında yer alan ve koruyucu içermeden üretilen Uludağ Limonata’nın Ramazan ayına özel yeni reklam filmi, “Olmazsa olmaz” sloganıyla ürünün iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor

Tülin Şahin Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu için Kamera Karşısında

Tülin Şahin Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu için Kamera Karşısında

Türkiye’nin 2.0 sertlik derecesiyle en yumuşak içimli sularından olan ve benzersiz bir lezzet sunan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, Uludağ’dan esinlenerek tasarlanan şık ve tok görünümlü yeni pet şişesiyle tüketicilere sunuldu.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun “Adı da tadı da Uludağ!” sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmlerinde ünlü top model Tülin Şahin yer aldı. Farklı versiyonları hazırlanan beş reklam filminde Tülin Şahin; şık bir restoranda, bahçede ve akaryakıt istasyonunda en doğal haliyle Uludağ Premium Kaynak Suyu’nun yumuşak içiminden ve yeni ambalajından bahsediyor. Tülin Şahin, geçtiğimiz yıl da Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey reklamlarında oynamış, tüketicilerden büyük beğeni toplamıştı.

Uludağ Limonata Ramazan’da da Olmazsa Olmaz

Uludağ Limonata Ramazan’da da Olmazsa Olmaz

Uludağ İçecek’in en sevilen lezzetleri arasında yer alan ve koruyucu içermeden üretilen Uludağ Limonata’nın Ramazan ayına özel yeni reklam filmi, “Olmazsa olmaz” sloganıyla ürünün iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor

Uludağ Premium bu yıl da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin İçecek Sponsoru

Uludağ Premium bu yıl da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin İçecek Sponsoru

Uludağ Premium, bu yıl da Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin içecek sponsorluğunu üstlendi. Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl da Zirve’de “Global Fırsatların Geleceği” bölümüne konuşmacı olarak katılıyor.

Global ve yerel konuların tartışıldığı ve bugüne kadar dünyaca ünlü ekonomistlerin yanı sıra dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticilerini ağırlayan Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl 23-24 Mart 2018 tarihlerinde düzenleniyor. Bu yıl yedinci kez düzenlenen Zirve’nin içecek sponsorluğunu ise her yıl olduğu gibi yine Türkiye’nin ilk hafif içimli maden suyu ve Uludağ’ın kalbinden gelen yumuşak içimli kaynak suyu ile Uludağ Premium üstleniyor.

Türkiye içecek sektörünün ilk kobalt mavi şişede üretilmiş hafif içimli maden suyu olma özelliği taşıyan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu ve yumuşak içiminin yanı sıra Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlıkla damağa, özel tasarım cam şişesiyle de göze hitap eden Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, bu yıl da katılımcıların tercihi olmaya devam edecek.

Öte yandan Zirve’nin “Global Fırsatların Geleceği” bölümüne konuşmacı olarak katılacak olan Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Uludağ İçecek’in Almanya pazarı başta olmak üzere yurtdışı planlarını aktaracak.

Sözümüz Söz!

Türkiye’ye sözümüz söz! Hiçbir Uludağ İçecek ürününde Nişasta Bazlı Şeker (NBŞ) yoktur, olmayacaktır! Bugüne kadar yaptığımız gibi tüm üretimimizi memleketimizin pancar şekeriyle yapmaya devam edeceğiz. Afiyetle!

Uludağ Premium İyi Su ile İyi Kahve İçin İstanbul Coffee Festival’da!

Uludağ Premium İyi Su ile İyi Kahve İçin İstanbul Coffee Festival’da!

Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Coffee Festival’da “İyi Su İyi Kahve” kategorisinin sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluşuyor.

Uludağ Premium, 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’ın “İyi Su İyi Kahve” sponsoru oldu. İyi kahvenin sırrının kahve çekirdeğinin seçimi, kavrulması ve öğütülmesi kadar demleme aşamasında tercih edilen suyla da ilgili olduğunu ve fincanı dolduran kahvenin %98’inin su olduğunu bilen kahve severler için Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen festival kapsamında ziyaretçilerle Uludağ Premium lezzetlerini buluşturmaya devam ediyor.

Kahve festivaline bilet kazanmak isteyen tüketiciler ise 18 Eylül’e kadar Uludağ Premium Instagram hesabını takip ederek ve mentionlayarak #gununkahvesi ve #hadikahvefestivaline hastagleri ile paylaşımda bulunarak bilet kazanma fırsatı yakalıyor.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, 7,02 pH değeri ve Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlığıyla tüketicilere yumuşak içimli bir alternatif sunuyor.

Şehrin dinamizmini farklı atmosferi ve iyi kahveyle bir araya getiren İstanbul Coffee Festival, katılımcılarına kahve atölyelerin yanı sıra alternatif müzik grupları, butikler, sanatçılar, söyleşiler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle kahve keyfini yaşatıyor.

Gümüşlük Festivali ‘’Suda Caz’’ ve ‘’Kumda Gitar’’ İçecek Sponsoru Uludağ Premium Oldu!

Gümüşlük Festivali ‘’Suda Caz’’ ve ‘’Kumda Gitar’’ İçecek Sponsoru Uludağ Premium Oldu!

26 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’ne Uludağ Premium ile içecek sponsoru olduk.

Bu yıl 14.’sü düzenlenenecek ve her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü konukları ağırlayan festivalde klasik müzik keyfinin doruklarına çıkacaksınız. Suda, kumda ve taşta olmak üzere 3 ayrı konsept ile sunulacak Uluslararası Gümüşlük Festivali’nin ‘’Suda Caz’’ ve ‘’Kumda Gitar’’ konserlerinin sponsorluğunu ise bu yıl Uludağ Premium olarak üstlendik.

Bodrum Gümüşlük’te doğanın içinde eşsiz bir klasik müzik deneyimi yaşamak istiyorsanız bu festivali sakın kaçırmayın!

Biletler için biletix.com’u, ayrıntılı bilgi için gumuslukfestival.org’u ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım Spreyleri Satış Noktaları

Cilt Bakım Spreyleri Satış Noktaları

Güncel zincir mağaza satış noktaları

Uludağ Premium Doğal Maden Suyu’na Yurtdışındaki Uzmanlardan Ödül!

Uludağ Premium Doğal Maden Suyu’na Yurtdışındaki Uzmanlardan Ödül!

Uludağ Premium, uluslararası arenada da uzmanlardan tam not aldı. Tüketicilerin tercihi Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Su Tadım Yarışması'nda doğal maden suyu kategorisinde gümüş ödülü kazandı.

Çin'in Guangzhou şehrinde düzenlenen WaterExpo kapsamında finewaters.com ve The Fine Water Society işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Su Tadım Yarışması'nda dünyanın dört bir yanından su ve maden suyu üreticileri farklı kategorilerde yarıştı. Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, dünyaca ünlü su tadım uzmanlarından tam not aldı ve "Doğal Maden Suyu" kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. "Tarzını Yaşa" sloganı ve benzersiz tasarımıyla tüketicilerin favorisi olan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, böylece lezzeti ile yarattığı farkı da bir kez daha ortaya koydu.

2009 yılında tüketicilerin beğenisine sunulan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu'nun kobalt mavi şişesi dünyaca ünlü Türk markası Dice Kayek tarafından Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat vintage karaflarından esinlenerek tasarlanmıştı. 2010 yılında TSE tarafından Altın Ambalaj Ödülü'ne layık görülen Uludağ Premium şişeleri, 2012 yılında Dünya Ambalaj Örgütü'nün düzenlediği Worldstar Awards yarışmasında da Tasarım Ödülü almaya hak kazanmıştı.

56. Bursa Festivali Başladı!

56. Bursa Festivali Başladı!

56. Uluslararası Bursa Festivali’nin açılışı 28 Haziran Çarşamba günü Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO) ile gerçekleşti. Şef Alessandro Cedrone’nin yönetiminde gerçekleşen konserin solistliğini ise ünlü piyanist Anjelika Akbar üstlendi.

Uludağ Premium sponsorluğunda ve Bursa Filarmoni Derneği’nin desteğiyle geniş kitleleri klasik müzik ile buluşturan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, bu yıl 56.’sı düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali’nin açılış konserini gerçekleştirdi. 28 Haziran Çarşamba günü Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde BBDSO, ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile birlikte sahnedeydi. 500’den fazla bestesi ve çok sayıda ödülü bulunan Anjelika Akbar, Şef Alessandro Cedrone’nin yönetimindeki konserde, Türkiye’nin tek bölge orkestrası olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte klasik müzik severlere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey Serisi Artık Raflarda!

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey Serisi Artık Raflarda!

Uludağ İçecek ailesi olarak, güçlü markamız Uludağ Premium’un yeni ürünü Uludağ Premium Doğal Zengin Mineralli Cilt Bakım Spreyi’nin lansmanını Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’da 14 Haziran tarihinde gerçekleştirdik.

Lansmanda Türkiye’de bir ilk olan Cilt Bakım Sprey serisi 3 farklı çeşit ile tanıtıldı. Sade, E vitaminli ve güneş koruyuculu çeşitleriyle yeni ürünümüz cildine, sağlığına dikkat eden stil sahibi kadınların karşısına çıktı. Benzerlerine yalnızca yabancı pazarlarda rastlanan Cilt Bakım Sprey serisi; cildi nemlendiren, canlandıran ve ferahlatan doğal maden sulu formülüyle Türk pazarında öncü bir rol üstlendi.

Uludağ Premium’un yeni ürün tanıtımına birçok basın mensubu ile birlikte bloggerlar da katıldılar. Boğaz kenarında güzel bir havada quartet eşliğinde başlayan basın toplantısı; Uludağ İçecek CEO’su Mete ÖZ, Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Murat ZENGİN, ünlü manken Tülin ŞAHİN ve dermatolog Yasemin AMATO’nun konuşmalarıyla devam etti. Ürün tanıtımlarının da yapıldığı toplantının ilerleyen saatlerinde davetliler ürünleri deneyerek bu heyecanımıza ortak oldular.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Milli Sporcu Çağla Büyükakçay,Maria Sharapova Maçına Uludağ Premium Sponsorluğunda Çıktı!

Milli Sporcu Çağla Büyükakçay,Maria Sharapova Maçına Uludağ Premium Sponsorluğunda Çıktı!

26 Kasım’da düzenlenen TEB BNP Tennis Stars Series kapsamındaki final maçında, Türk tenisinin ilk ve tek WTA şampiyonu Çağla Büyükakçay’a Uludağ Premium ile sponsor olduk.

26 Kasım’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda 15.000 tenis severin katılımı ile gerçekleşen, TEB BNP Paribas İstanbul Cup turnuvasının gösteri maçında dünyada ünlü raket Maria Sharapova karşısında milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay’a Uludağ Premium ile sponsor olduk. Şubat 2015 tarihinde Dünya sıralamasında 108 numaraya yükselen Çağla Büyükakçay, kendi rekorunu bir kez daha kırarak Türk tarihinin kadınlarda geldiği en yüksek noktaya ulaşmıştı, bugün ise Dünya sıralamasında 102 numarada yer almakta.

Türkiye’nin tenisteki en önemli temsilcisi olan ve Türkiye’yi uluslararası arenada daha üst noktalara taşımayı hedeflediğini belirten Çağla Büyükakçay, “Çok yoğun olarak hazırlandığım bu turnuvada Uludağ Premium gibi büyük bir markanın desteğini de almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Ülkemizin büyük markalarından gelen bu destekler sayesinde dünyada tenis konusunda daha fazla söz sahibi olabileceğimize, yeni yeteneklerle tanışacağımıza inanıyorum” dedi.

Büyük sükse yaratan maç, ünlülerin akınına uğrarken Uludağ Premium Cilt Bakım Spreylerimizin marka yüzü Tülin Şahin de izleyiciler arasında yerini aldı. Tülin Şahin kendi sosyal medya hesapları üzerinden eş zamanlı paylaşımlar gerçekleştirirken, Uludağ Premium Instagram hesabı üzerinden de sık sık canlı yayınlar gerçekleştirdik.

Ar-Ge Merkezi Olmaya Hak Kazandık!

Ar-Ge Merkezi Olmaya Hak Kazandık!

15.11.2017 tarihi itibariyle Türkiye’de İçecek sektöründe Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescillenen ilk ARGE merkezi olmaya hak kazandık.

Uludağ Premium Sponsorluğunda Muhteşem Sezon Açılışı!

Uludağ Premium Sponsorluğunda Muhteşem Sezon Açılışı!

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), 5 Ekim Perşembe günü 2017-2018 konser sezonunu açtı. Açılış konserinde İstanbul Devlet Opera ve Balesi Korosu, Dağhan Doğu’nun şefliğinde Carmina Burana’yı müzikseverlerle buluşturdu.

Uludağ Premium sponsorluğunda Bursa Filarmoni Derneği’nin desteğiyle klasik müziği geniş kitlelere ulaştıran Bursa Bölge Senfoni Orkestrası, dünyaca ünlü müzisyenleri Bursalı sanatseverle buluşturmaya 2017-2018 sezonunda da devam ediyor. 5 Ekim Perşembe günü düzenlenen açılış konserinde Soprano Esra Abacıoğlu Akcan, Kontratenor Kaan Buldular ve Bariton Gökhan Akyüz’e eşlik eden İstanbul DOB Korosu, Dağhan Doğu’nun şefliğinde Carl Orff’un ünlü eseri Carmina Burana ile izleyicilerine keyifli bir konser yaşattı.

Bursa’da orkestra izleyici sayısı %45,6 arttı

Beş yılı aşkın süredir Bursa Filarmoni Derneği’ni desteklediklerini ve Bursa’da sanat hayatının gelişerek devam etmesi için bu desteklerini sürdüreceklerini ifade eden Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bursa Filarmoni Derneği Başkanı Ömer Kızıl, “Bursalıların da bu çabalarımıza karşılık ilgilerinden çok mutluyuz. TÜİK’in en son Haziran ayında açıkladığı verilere göre Türkiye genelindeki izleyici sayısının azalmaya karşı Bursa’da orkestra izleyici sayısı %45,6 gibi rekor bir artış görüyoruz. Bu sebeple her yıl binlerce kişiye ulaşan orkestramızın faaliyetlerinden gurur duyuyor, tüm Bursalılara ve sanatseverlere bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

BBDSO 2017-2018 sezon biletleri BBDSO resmi sitesi http://www.bursasenfoni.gov.tr‘den satın alınabiliyor.

Gazoz Olma Efsane Ol Kampanyası Şimdi de Efsane Uludağ Gazozu’nun Portakallı Çeşitleriyle Ekranlarda

Gazoz Olma Efsane Ol Kampanyası Şimdi de Efsane Uludağ Gazozu’nun Portakallı Çeşitleriyle Ekranlarda

Efsane Uludağ Gazozu, 2014 yılında yayınlanan ilk Gazoz Olma Efsane Ol kampanyasından bu yana her yıl yeni hikayelerle izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Başrol Efsane Adam bu kez bir gorille karşı karşıya geliyor.

Efsane Uludağ Gazozu'nu sevenlere serinletici ve lezzetli tadıyla farklı bir deneyim sunan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı, litrelik ürünlerinin tanıtıldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerle buluşuyor. Uludağ İçecek’in televizyona çıktığı ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan "Gazoz Olma, Efsane Ol" kampanyasının yeni filminde Efsane Adam bu kez dünyanın en yüksek zirvelerinden birinde gazozuna göz koyan bir gorille karşı karşıya kalıyor. Filmde Efsane Uludağ Gazozu Portakallı’nın 1,5 ve 2,5 litrelik ürünleri yine ilgi çekici bir şekilde ekranlara geliyor.

Farklı ülkelerden 70 kişilik bir ekibi bir araya getiren ve çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen reklam filminin yönetmenliğini ise serinin son reklam filminde olduğu gibi Kıvanç Barıönü üstleniyor.

Reklam filmleri için tıklayınız.

Uludağ Meyvelim, Yaz Sıcaklarında Akıp Giden Lezzet!

Uludağ Meyvelim, Yaz Sıcaklarında Akıp Giden Lezzet!

Uludağ İçecek'in gazsız lezzeti Uludağ Meyvelim, ferahlamak için farklı alternatifler arayanların dünyasına giriyor. Kolay içimli Uludağ Meyvelim, 5 farklı çeşidiyle sıcak yaz günlerini serinletiyor. Türkiye'nin en sevilen lezzetlerinin bir araya geldiği geniş bir ürün gamına sahip olan Uludağ İçecek, serinlemek için farklı alternatifler arayanlarla "Akıp Giden Lezzet" Uludağ Meyvelim'i buluşturuyor. 1 Lt'lik şişelerde sunulan gazsız meyveli içecek Uludağ Meyvelim, kolay içimiyle sıcak yaz günlerinde ferahlık sağlıyor. Uludağ Meyvelim’in mandalina, orman meyveleri, greyfurt ve çilek çeşitlerine şimdi de Türk tüketicisinin en sevdiği lezzetlerden portakal ekleniyor.

Reklam filmleri için tıklayınız.