Değerlerimiz

Vizyonumuz

Türkiye pazarında en kaliteli ve yenilikçi ulusal, global arenada ise kendine özgü kalite ve tadıyla potansiyel pazarı olan bir içecek markası olmak.

Misyonumuz

Köklü geçmişimizden aldığımız güç, 100 yıllık doğal maden suyumuz ve 80 yılı aşkın firma imajımız, kaliteli insan kaynağımız ve gerek topluma gerekse çevreye duyarlı tavrımızla, %100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak Türkiye'ye layık bir şirket olma misyonuna sahibiz.

Temel Değerlerimiz

Markamız
85 yıllık değişmeyen kalitesi ve tadıyla sürekli gelişim gösteren "Uludağ" markası, Uludağ İçecek'in en önemli değeridir. %100 Türk sermayesiyle faaliyetlerini sürdüren Uludağ İçecek, Türk sermayesinin, Türk emekçisinin emeği ile bugünkü marka değerini oluşturmuştur.

Kalite ve Güven
Ürettiğimiz her üründe ve attığımız her adımda sürekli gelişmeyi göz önünde bulundurarak tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmeyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımız
İnsan kaynağımız en önemli varlığımızdır. Çözüme ulaşmada ekip çalışmasının önemine inanırız. Tüm çalışanlarımızın öncelikli amacı, tüketicimizin isteklerini ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve bu beklentilere en verimli şekilde cevap vermektir.

Çevreye ve Doğaya Verilen Değer
Çevko Çevre Koruma Vakfı kurucularından olan firmamız, özellikle ambalajlarının çevreyi kirletmemesi konusunda son derece hassastır. Bu amaçla da ambalajlarının geri toplanıp yeniden ekonomiye kazandırılması için tedarikçi firmalarla el ele çalışarak, Çevre Bakanlığı'na karşı sorumluluklarını yerine getirmektedir.